Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

Realitné poradenstvo

Realitné poradenstvo

Ak potrebujete radu od skúsených odborníkov ohľadne kúpy, predaja, alebo prenájmu nehnuteľností, zavolajte nám a radi Vám poradíme.

Takisto Vám vieme poradiť v oblasti právnych služieb, (vypracovanie potrebných zmlúv - rezervačná zmluva k nehnuteľnosti, zmluva o budúcej kúpnej zmluve, kúpnych zmlúv na prevod vlastníctva, príprava návrhov na vklad na prevod vlastníckych práv pre Správu katastra, nájomné zmluvy...) a v oblasti hypotekárneho financovania (analýza Vašich možností a podmienok pri poskytnutí hypotekárneho úveru, výbere banky, so zohľadnením Vašich potrieb, pomoc pri neštandardných príjmoch, možnosti ako výhodne prefinancovať Váš úver) a i.

Vždy sa snažíme aby klient bol spokojný a odporučil nás ďalej.


Právne poradenstvo

Právne poradenstvo

Ponúkame Vám vysokú odbornú úroveň, maximálnu právnu ochranu, diskrétny a rýchly prístup v rámci poskytovania realitných a právnych služieb. To sú naše hlavné zásady pri poskytovaní právneho poradenstva.

Našou prioritou je poskytovať pre našich klientov komplexné a efektívne riešenia problémov a zabezpečenia ich spokojnosti. V rámci poskytovania právnych služieb spolupracujeme s renomovanou advokátskou kanceláriou zapísanou v zozname Slovenskej advokátskej komory.

Naše služby poskytujeme právnickým ako aj fyzickým osobám:

 • preverenie majetku dlžník a ťarchy / preverenie aktuálneho LV/
 • vyhotovenie rezervačnej zmluvy
 • vyhotovenie zmluvy o budúcej zmluve
 • vyhotovenie zmluvy o prevode vlastníctva, nájme/podnájme nehnuteľnosti
 • vyhotovenie návrhu na vklad pre príslušnú Správu katastra

Dizajnérske služby

Dizajnérske služby

Kedy vyhľadať služby interiérového dizajnéra?

 • chcete žiť u vás doma útulne a pohodlne, bez ohľadu na vek, zdravotný stav alebo celkovú situáciu
 • plánujete stavbu domu alebo kúpu novostavby
 • uvažujete nad rekonštrukciou alebo re-dizajnom bytu
 • rozmýšľate nad zmenou využitia niektorých miestností
 • pribudne Vám nový člen do domácnosti
 • alebo len tak uvažujete nad novou kuchyňou, prípadne sa Vám okukala obývačková stena po babičke

V oblasti interiérového dizajnu vám ponúkame služby dizajnérky Kataríny Janákovej. Dizajnu a tvorbe vizualizácií sa aktívne venuje už niekoľko rokov a v tejto oblasti sa neustále vzdeláva. Dizajn je pre ňu cestou ako urobiť interiér jedinečným miestom, kde sa budete cítiť príjemne.

Ak chcete pred realizáciu vidieť, ako bude novozariadený priestor v skutočnosti vyzerať, zverte sa do rúk odborníka, realistická vizualizácia je najlepšou cestou ako zhodnotiť nové zariadenie ešte pred objednávkou a montážou.

Tel.: 0907 557 007
Email: kjanakova@yahoo.com


Finančné poradenstvo

Finančné poradenstvo

Echo real s.r.o. Vám ponúka taktiež služby nezávislého finančného špecialistu, ktorý Vám poradí ohľadom financovania vybranej nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky. Predstaví Vám kompletnú ponuku všetkých bánk na porovnanie, spoločne potom vyberiete najlepšiu variantu pre Vás. Ušetrí Váš čas, nemusíte chodiť do bánk, dohadovať si termíny, všetko sa dá pohodlne vyriešiť na jednom mieste. Pomôže Vám pri výbere banky, pri zabezpečení znaleckého posudku, poskytne pomoc pri neštandardných príjmoch a oproti priamej komunikácii s bankou máte možnosť získať výhodnejšie podmienky. Získate nestranného a objektívneho poradcu, ktorý Vás prevedie celým hypotekárnym procesom a takisto Vám vie poradiť s inými finančnými produktami ako sú poistenie, investovanie, atď. Všetky poskytované služby máte bez poplatkov. Ušetríte svoj čas, energiu, starosti a peniaze.

V prípade ak už máte predbežný prísľub z banky k poskytnutiu úveru, alebo už existujúci úver, rád Vám poskytne porovnanie, či je Váš prísľub alebo úver pre Vás skutočne najvýhodnejší.

Výhody finančného poradenstva v skratke:

 • nezávislý hypotekárny poradca
 • kompletná ponuka zo všetkých bánk
 • bez poplatkov
 • všetko na jednom mieste